Renovácie motocyklov JAWA a ČZ, predaj
a výroba nahradných dielov

Adresa prevádzky

Motoren s.r.o.
Hospodársky dvor PD
Janovík 120
082 03
Okr. Prešov

GPS súradnice:
48°50'00.4"N
21°16'54.1"E


O spoločnosti

Sme rodinná firma s celoeurópskou pôsobnosťou so sídlom v Košiciach. Na veteránistickej scéne existujeme už od roku 1996.

Naša záľuba v individuálnych renováciách motocyklov postupom času prerástla do profesionálnej činnosti a stala sa našou hlavnou pracovnou náplňou vo forme živnosti. Neustála expanzia firmy si v roku 2008 vyžiadala ďalšie zmeny a transformáciu na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.).

Od ponuky kompletných alebo čiastkových renovácií "na kľúč" a predaja náhradných dielov na celý sortiment motocyklov Jawa a ČZ do roku výroby 1995. V roku 2008 sme svoju činnosť rozšírili o výrobu replikových dielov najvyššej kvality na uvedené značky motocyklov podľa požiadaviek trhu a zákazníkov.
Ponúkame zároveň kompletný sortiment služieb na profesionálnej úrovni pre veteránistov renovátorov, či už sa jedná o brúsenie, lakovanie, leštenie, chrómovanie a ďalšie, ktoré nájdete v našej ponuke. Používame prvotriedne materiály v kombinácii s tradičnými a dobovými postupmi s cieľom maximálne priblížiť Váš motocykel originálu.

Našou najlepšou vizitkou je veľa spokojných zákazníkov zo Slovenska, Českej Republiky, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska,Anglicka,Ruska a Ukrajiny či ďalekej Číny,Južnej Afriky,Canady,USA, alebo Austrálie a Nového Zélandu, ale aj Fínska, Švédska,Holandska,Francúzka a iných Pobaltských ako aj Europskych krajín.